Idee om warm voor te lopen

KoffieOp de site van Rob Alberts, blogger uit Amsterdam-ZuidOost, werd ik geattendeerd op een voor mij nieuw fenomeen: uitgestelde koffie. De naam deed me in eerste instantie denken aan de koffie die in de thermoskan achterblijft en na een uur of twee niet erg lekker meer is. Maar als je leest waarom het gaat, dan is het iets om warm voor te lopen.
Als bezoeker van een café of restaurant waar je zelf een kop koffie gaat genieten betaal je meteen voor een of meer ‘uitgestelde koffies’, voor mensen wier portemonnee het niet toelaat zich even te komen verwarmen. KoffieRob Alberts gaf er ook de link bij van een site waar je kunt zien welke etablissementen er in Nederland aan meedoen. Van harte aanbevolen!

5 gedachten over “Idee om warm voor te lopen”

  1. Ja, Marina, dat verhaal over die dieren is ook interessant. Maar ik ben zodanig van vlees afgekickt dat ik me nooit meer aan een kroketje zal wagen.

  2. Wat grappig! Ik herken dit initiatief uit Zwolle. Die uitgestelde koffie heeft coffee united al jaren. Er staat daar
    een potje op de bar naast de kassa waarin je een bijdrage kan doen. Goed idee om het verder te brengen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.